مجموعه های عضو گروه

 • images/logo-torfehgroup/rahkar-gostar.png

  شرکت راهکار گستر داتا با هدف فعالیت در حوزه نرم افزار و توسعه سیستم های اتوماس

  راهکار گستر داتا

  شرکت راهکار گستر داتا با هدف فعالیت در حوزه نرم افزار و توسعه سیستم های اتوماسیون اداری و ERP، نیز دفاتر مجازی و پرتال های سازمانی و جامع آغاز به کار نموده است.

  [ ورود به صفحه شرکت راهکار گستر داتا ]

   

 • images/logo-torfehgroup/koodak.png

  مرکز رسانه ی مجازی کودک و نوجوان با عنوان «10006016» همزمان با روز جهانی کودک

  مرکز رسانه ی مجازی کودک و نوجوان

  مرکز رسانه ی مجازی کودک و نوجوان با عنوان «10006016» همزمان با روز جهانی کودک و رسانه در اسفند ماه سال 1391 با مشارکت 49 درصدی این مجموعه و 51 درصدی معاونت رسانه های مجازی سازمان صدا و سیما به منظور ایجاد رسانه ای مکمل  و شبکه ای فعال و توانمند  با شعار «برای کودک، به خاطر کودک و به بهانه کودک» پس  از یکسال حضور آزمایشی، فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.

  [ ورود به صفحه رسانه مجازی کودک و نوجوان ]

   

 • images/logo-torfehgroup/hak.png

  این مجموعه با هدف فعالیت در حوزه های تخصصی و عمومی نشر بالاخص HSE، دانشگاهی، پ

  انتشارات حک

  این مجموعه با هدف فعالیت در حوزه های تخصصی و عمومی نشر بالاخص HSE، دانشگاهی، پزشکی و بهداشت، کودک، ادبیات و ... نموده و نقش بسزایی در چاپ و نشر در حوزه های دکر شده دارد.

  [ ورود به صفحه گروه انتشارات حک ]

   

 • images/logo-torfehgroup/titco.png

  شرکت تجارت بین الملل طرفه با نام تجاری تیتکو،  از سال 1386 فعالیت خود را در حو

  تجارت بین الملل طرفه

  شرکت تجارت بین الملل طرفه با نام تجاری تیتکو،  از سال 1386 فعالیت خود را در حوزه صادرات محصولات و کالاهای ایرانی و نیز واردات مواد و مایحتاج مورد نیاز داخلی آغاز نموده است.

  [ ورود به صفحه گروه تجارت بین الملل طرفه ]

   

 • images/logo-torfehgroup/tarh.png

  این مجموعه  فعالیت خود را از شهربور ماه سال 1376 در حوزه های مشاوره و پیمان مد

  گروه طرح طرفه

  این مجموعه  فعالیت خود را از شهربور ماه سال 1376 در حوزه های مشاوره و پیمان مدیریت و تحلیل بازار، طراحی کمپین های رقابتی و افزایش سهم بازار و اجرای پروژه های تبلیغاتی و اطلاع رسانی آغاز نموده است.

  در سال 1386 و پس از یک دهه فعالیت مستمر نسبت به ثبت رسمی موسسه و در سال 1387 نسبت به ثبت برند و نام تجاری طرفه و لوگو و نشانه گرافیکی مربوطه در حوزه مدیریت پیمان و انجام امور تبلیغاتی اقدام نموده است.

  [ ورود به صفحه گروه طرح طرفه ]

اخبار

درباره گروه طرفه

این گروه در شهریور ماه سال هزار و سیصدو هفتاد شش شمسی با هدف ایفاء نقشی مفید و موثر در حوزه های IT و اطلاع رسانی فعالیت خود را آغاز نموده است و  در گذر زمان با افزایش سطح خدمات و محصولات خود نسبت به تفکیک حوزه های کاری و تشکیل کارگروه ها و شرکتهای تخصصی و مستقل اقدام نمود و در حال حاضر با همکاری و حضور در نه شرکت و موسسه  و چهار  کارگروه  تخصصی در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی سعی در خدمتگزاری و تلاش در راستای اهداف خود دارد.

دوران سختی طی شده و آرزوی آسانی و راحتی می رود؛ امید که همگان در پناه ایزد منان و الطاف و اراده او به منتهای آرزوها و خواسته های خود برسند.

تماس با ما

 


View Larger Map

 

  021-22899643-6
  info[at]torfehgroup.com
  تهران ،خیابان شریعتی، خیابان شهید داودگل نبی، شماره 14